W ofercie naszej szkoły znajdziecie państwo język angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, rosyjski i włoski. Starając dostosować się do potrzeb indywidualnych klientów, w przypadku zainteresowania, oferujemy również języki chiński, japoński i arabski. Nasza szkoła oferuje zajęcia zarówno w niewielkich grupach jak i indywidualnie. Zajęcia odbywają się w różnych grupach wiekowych i na wszystkich poziomach kształcenia.

Oferujemy:
  • kursy dla dzieci odbywające się pod hasłem „zabawa i język”
  • kursy przygotowujące do matury i egzaminów
  • kursy standardowe rozwijające umiejętności językowe
  • kursy komunikacyjne dla dorosłych odbywające się pod hasłem „za granicę bez granic”
  • kursy języka biznesowego
  • szkolenia dla firm
Unilingua.info

Wykwalifikowana kadra pedagogiczna kształtuje i rozwija cztery sprawności językowe tj. czytanie, słuchanie ze zrozumieniem, mówienie i pisanie. Gramatykę wprowadzamy stopniowo, wykorzystując nowoczesne techniki dydaktyczne. Nauczyciele w naszej szkole to osoby przygotowane do pracy pedagogicznej i głęboko zaangażowane w kształcenie. Nasza kadra została starannie wybrana, aby zapewnić państwu najwyższy poziom kształcenia. Zróżnicowane typy ćwiczeń zapewniają aktywne uczestnictwo, dzięki czemu możliwe jest nabywanie właściwych nawyków językowych.

Unilingua.info
Zajęcia odbywają się w czterech salach, z których każda dostosowana jest do odpowiedniej grupy. Dzieci wchodząc do swojej sali, przenoszą się do krainy, gdzie mówi się tylko w języku angielskim. Wszystkie sale są świetnie wyposażone, dzięki czemu język przyswaja się łatwo i przyjemnie. Do nauczania wykorzystujemy nowoczesne podręczniki oraz zestawy różnorodnych pomocy dydaktycznych.


Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.